Medarbetare

Micke Eriksson

Co-founder / Project Manager
+46 73 181 05 63
micke@mementoevent.se

Jesper Owe

Co-founder / Creative Director
+46 73 692 93 30
jesper@mementoevent.se

Sandra Molnár

Head of division / Project Manager
+46 70 766 51 26
sandra@mementoevent.se

Stefan Björklund

Project Manager
+46 73 500 98 71
stefan@mementoevent.se

Jennie Welander

Project Manager
+46 76 264 53 93
jennie@mementoevent.se

Laura Israelsson

Project Manager
+46 70 719 30 37
laura@mementoevent.se

Kevin Olsson

Media Producer
+46 70 682 02 89
kevin@mementoevent.se

Hilla Sandberg

Project Manager
+46 73 367 36 71
hilla@mementoevent.se

Karin Dufva

Project Manager
+46 73 714 59 42
karin@mementoevent.se

Erica Ekman

Project Manager
+46 70 449 07 79
erica@mementoevent.se

Camilla Bengtsson

E-Commerce Manager
camilla@mementoevent.se

Jackie Dahl

Head of Video

jackie@mementoevent.se

Filip Gränström

Videographer

filip@mementoevent.se

Medarbetare

Vi på Memento Event har lång erfarenhet av eventproduktion och är idag 13 heltidsanställda medarbetare med varierande spetskompetens, vilket innebär att vi kan ta oss an många typer av uppdrag. Vi hjälper våra kunder med allt ifrån så kallade paketerade events, till stora skräddarsydda event. Eventen vi skapar är fysiska, digitala och hybrida.

Under de kommande åren är målet att främst rekrytera till våra kommunikation- och projektledarteam. Vi har byggt en kultur där alla medarbetare är medvetna om vad som krävs och det finns en inbyggd attityd att varje dag vilja utvecklas och bidra som människa och medarbetare.
Vill du bli en del av oss? Läs mer om våra lediga tjänster här!

Hör gärna av dig om du har några frågor

Jag vill veta mer

Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig så snart vi bara kan.

    Företag (*)

    E-post (*)

    Telefon (*)

    Antal personer

    Önskat datum

    Övriga önskemål/meddelande


    2+2=4


    Memento Event på