Medarbetare

Micke Eriksson

Co-founder / Project Manager
+46 73 181 05 63
micke@mementoevent.se

Jesper Owe

Co-founder / Creative Director
+46 73 692 93 30
jesper@mementoevent.se

Stefan Björklund

Project Manager
+46 73 500 98 71
stefan@mementoevent.se

Jennie Welander

Content Manager
jennie@mementoevent.se

Joakim Lublin

Creative Producer
joakim@mementoevent.se

Sandra Molnár

Head of division / Project Manager
+46 70 766 51 26
sandra@mementoevent.se

Johannes Drakenberg

Technical Manager
johannes@mementoevent.se

Gustav Lublin

Art director / 3D animator
gustav@mementoevent.se

Ben Richards

Moderator / Producer
ben@mementoevent.se

Filip Gränström

Videographer
filip@mementoevent.se

Daniel Bladini

VFX / Animation / 3D animator
daniel@mementoevent.se

Alex Jafarzadeh

Head of Entertainment

alex@mementoevent.se

Jackie Dahl

Head of Video

jackie@mementoevent.se

Medarbetare

Vi på Memento Event har lång erfarenhet av eventproduktion av olika slag och har under året flyttat in i den digitala världen på allvar. I och med detta har vi valt att utöka vårt team med kompetenser som vi ville stärka upp för den digitala transformationen. Tillsammans med vår erfarenhet kan vi tillsammans med dem skapa ett fantastiskt erbjudande till våra kunder.

Vill du bli en del av oss? Läs mer om våra lediga tjänster här!

Hör gärna av dig om du har några frågor

Jag vill veta mer

Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig så snart vi bara kan.

    Företag (*)

    E-post (*)

    Telefon (*)

    Antal personer

    Önskat datum

    Övriga önskemål/meddelande


    2+2=4


    Memento Event på